Лілійник Rarly Early Truffle

115.00 грн.

Висота куща – 55 см

Розмір квітки – 17 см

Колір квітки – Абрикосовий з пурпуровим оком і жовто-зеленим горлом (махровий)

Колір квітки – Абрикосовий з пурпуровим оком і жовто-зеленим горлом (махровий)

продано

Категорія:

Опис

Лілійник Rarly Early Truffle – багаторічна, трав’яниста, кореневищна квітка, висота якої становить 55 см. а діаметр 17 см, колір – абрикосовий з пурпуровим оком і жовто-зеленим горлом, (махровий) пелюстки гофровані, зацвітає сорт у липні стійкий до хвороб. Загальна тривалість цвітіння 25 днів, квітка цвіте у розкритому стані – 1 день, поряд зацвітає інший, ніби змінюючи один одного. Є сорти повторно квітучі, у яких тривалість цвітіння збільшується. Листя прикореневе, довжелезне.

Різновидів лілійника дуже багато і всі різні. Серед лілейних сортів є карлики-30-50 см, але є і по 1-1,5 метри. Квітки дуже популярні своєю невибагливістю, стійкістю до заморозків. Відрізняються тільки за сортом, забарвленням, висотою, виглядом та діаметром. У сучасних гібридів окраска квіток не обмежена. Під час цвітіння висота з короткими кореневищами і товстим корінням досягає 60 див. У культурі поширено близько 10 видів, але найпопулярніший жовтий. Останнім часом велику популярність здобули сорти з інтенсивним забарвленням багатим гофруванням, густою махровістю та великим діаметром квітки, порівняно з сортами інших видів. Рослини характеризуються великою витривалістю. Цвітуть із весни до настання осінніх морозів. Саджанці висаджують повдоль бордюрів, на клумбах та газонах.

Лілійник Rarly Early Truffle – багаторічна, трав’яниста, кореневищна квітка, висота якої становить 55 см. а діаметр 17 см, колір – абрикосовий з пурпуровим оком та жовто-зеленим горлом, (махровий) лепестки гофровані, зацвітає сорт у липні стійкий .

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Лілійник Rarly Early Truffle”“
1