Хоста “Sun-Power”

95.00 грн.

Висота куща – 65-70 см

Ширина куща – 90-145 см

Цвет листа – яскраво-жовтий, овальний з хвилястими краями гострими листками

Розмір листа – 45х34 см

Висота квітконоса– 90 см

Колір квітки – лавандовий, лійчастої форми.

Нижня сторона листа з білуватим нальотом,

Час цвітіння – Липень

Нагорода – Золота медаль AHS.

Оптом від 10 шт до 30 гр.

продано

Категорія:

Опис

Хоста це багаторічна рослина, декоративно-листяна, вишуканість, яких є забарвлення і величина величезного тіньового листя, схожих на лопухи, звисаючи на коротких, тонких стеблах. Колір листя може бути: білий блакитний з салатовими прожилками, строкатий, смугастий, з темно-зеленими плямами, що складається з трьох різних кольорів, гама яких чарівна і різноманітна. Поверхня листа різноманітна і може бути хвилястою, зморшкуватою, глянсовою, восковою, широколистою, вузьколистою, довго листовою.

. Квітки куща хости можуть досягати від 6 см до 120 см заввишки, вони дзвонові, лійчасті, колір яких може бути строкатим, блакитним з сизими прожилками, бузковим, білі, зеленим від вузьколанцетних до яйцеподібних форм.

Плоди схожі на тригранну коробочку, в якій знаходиться безліч чорних, плоских, крилатих насіння, схожість яких зберігається до одного року.

Ця рослина завжди приваблювала садівників, оскільки така рослина відмінно справляється з бур’янами, утворюючи зарості красивих великих кущів хости. Вона чудово себе зарекомендувала на будь-яких видах ґрунту, а також на сонячних ділянках-ландшафтах..

Росте хоста на скелях, на берегах річок, схилах гір, а цвіте влітку та восени і вважається королевою декоративно-листяних рослин. Ще вона стійка до хвороб, холоду, і не вибаглива до поливу. Розмножувати хосту можна поділом куща. Чим сильніший ви кущ розділите, тим важче відновлюється кущ. Для повного визначення забарвлення, форми, висоти і величини куща потрібно не менше 10 років, тому що з кожним роком з моменту посадки листя куща буде все більшим і красивішим.

Але, якщо хочете виростити величезну, красиву квітку хости, щоб вона показала себе у всій своїй красі, за короткий час, потрібно задіяти всі види агротехніки, тобто, мульчування, добриво, полив.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Хоста “Sun-Power””“
1