Хоста “Eternal Flame”

115.00 грн.

Висота куща – 40 см

Ширина куща – 60 см

Період цвітіння – липень-серпень

Колір квітки – лавандовий.

Форма листа – круглий з витягнутими гострими кінцями

продано

Категорія:

Опис

Хоста “Eternal Flame”це красива, багаторічна рослина

Лист круглий, щільний з витягнутими гострими кінцями, колір листа посередині білий, з обох боків листа колір морської хвилі.

Хоста це багаторічна рослина, декоративно-листяна, вишуканість, яких є забарвлення і величина величезного тіньового листя, схожих на лопухи, звисаючи на коротких, тонких стеблах. Колір листя може бути: білий блакитний з салатовими прожилками, строкатий, смугастий, з темно-зеленими плямами, що складається з трьох різних кольорів, гама яких чарівна і різноманітна. Поверхня листа різноманітна і може бути хвилястою, зморшкуватою, глянсовою, восковою, широколистою, вузьколистою, довго листовою.

. Квітки куща хости можуть досягати від 6 см до 120 см заввишки, вони дзвонові, лійчасті, колір яких може бути строкатим, блакитним з сизими прожилками, бузковим, білі, зеленим від вузьколанцетних до яйцеподібних форм.

Плоди схожі на тригранну коробочку, в якій знаходиться безліч чорних, плоских, крилатих насіння, схожість яких зберігається до одного року.

Ця рослина завжди приваблювала садівників, оскільки така рослина відмінно справляється з бур’янами, утворюючи зарості красивих великих кущів хости. Вона чудово себе зарекомендувала на будь-яких видах ґрунту, а також на сонячних ділянках-ландшафтах.

Росте хоста на скелях, на берегах річок, схилах гір, а цвіте влітку та восени і вважається королевою декоративно-листяних рослин. Ще вона стійка до хвороб, холоду, і не вибаглива до поливу. Розмножувати хосту можна поділом куща. Чим сильніший ви кущ розділите, тим важче відновлюється кущ. Для повного визначення забарвлення, форми, висоти і величини куща потрібно не менше 10 років, тому що з кожним роком з моменту посадки листя куща буде все більшим і красивішим.

Але, якщо хочете виростити величезну, красиву квітку хости, щоб вона показала себе у всій своїй красі, за короткий час, потрібно задіяти всі види агротехніки, тобто, мульчування, добриво, полив.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Хоста “Eternal Flame””“
Відгуки наших клієнтів
1