Розплідник багаторічних квіткових рослин

Ягідні чагарники

Ягідні чагарники

Ягодные кустарники – это сорт растений, которые обладают высокой морозостойкостью и выдержкой. Ягідні чагарники – це рослини, які добре зарекомендували себе як декоративні, і сільськогосподарські культури.

Ці чудові рослини не вимагають великої уваги до своєї персони. Посадка плодово-ягідних чагарників, вирощування та догляд за ними – досить простий та невибагливий процес.

Купить саженцы, кусты плодовых культур вы сможете, посетив официальный сайт магазина «Контраст Цветов», перейдя по ссылке https://mnogoletniki.in.ua/, где вас будет представлен обширный каталог ягодных кустарников. Всі найкращі саджанці ягідних культур зібрані для вас на одному сайті!

 

Посадка чагарників

Під посадку ягідних чагарників визначають найбільшу ділянку землі. Важливо розуміти, що цей вид рослин є багаторічником. Тому потрібно заздалегідь подбати про те, щоб розсаді, що розростається, в майбутньому вистачило місця. Незважаючи на те, що рослина добре адаптується до затінку, досвідченими садівниками рекомендовано вибирати добре освітлені місця, де допустима наявність елемента схилу. Оптимальна схема посадки ягідних культур – з півночі на південь.

Перед посадкою саджанців у землю з них попередньо видаляють пошкоджене листя і відправляють кущ у воду від двох до трьох годин.

Виривається ямка глибиною 40 і завширшки 50 сантиметрів. На дно кладеться дренаж. Після чого поглиблення на ¾ заповнюють землею із заздалегідь доданим до неї перегноєм. Перед тим, як виконати посадку ягідних культур, ямку необхідно прикрити соломою. Як альтернативу можна використовувати плівку чорного кольору. 2,5 діб «ковдру» слухають, і заповнюють ямку 10 літрів. Кущі розміщуються прямо, без нахилів. Шийка кореня куща розташовується вище за рівень грунту на 5-8 сантиметрів.

Після посадки рослини потрібно виконати процедуру мульчування торфом або листям, що залежалося. Поверх цього шару накладається ще один. Воно складається з вивітряної тирси. У період посухи після того, як саджанці були посаджені, вони віддаються обов’язковому поливу через 3-4 дні.

Купити саджанці плодово-ягідних культур в Україні можна в магазині «Контраст Квітів». Для того, щоб придбати ягідні культури оптом достатньо натиснути на посилання Тут. Тут ви знайдете плодово-ягідні чагарники в асортименті.

 

Догляд за чагарниками та полив

Як же потрібно виконувати догляд за цим видом рослин? Розпушування та видалення бур’янів – обов’язковий систематичний процес. Мульчування ґрунту знижує частоту виконання цих маніпуляцій.

Як і багато інших чагарників, розсада потребує поливу. Для того, щоб це виконати кущі, формують у круглі канавки з урахуванням того, що на кожен кущ потрібно близько 60 літрів води.

Підживлення ягідних чагарників проводиться двічі:

– шляхом підживлення зеленим добривом;

– обприскуванням листя рослини слабким розчином у відсотковому співвідношенні 1л/1 відро води на кущ.

В кінці літа, орієнтовно в серпні під кожен саджанець, що прийнявся, потрібна підкладка з лушпиння цибулі або сухого пір’я. Раз на два роки під кожен кущ важливо підкладати близько двох відер перегною, невелику жменьку кісткового борошна і до всього цього золу, об’ємним номіналом – 1 літр.

Правильне обрізування ягідних чагарників – дуже неабиякий і простий процес. Слабкі пагони та висохлі гілки повинні піддаватися обов’язковому видаленню. Рекомендований час – осінь.

Установка опор – це запорука багаторічного плодоношення та щорічна врожайність. Вони повинні розташовуватися під кроною куща, що широко розкинувся. Виконувати їхню установку потрібно максимально акуратно, щоб уникнути пошкодження коневої системи.

Де купити фруктові чагарники в Україні? Обширні каталоги саджанців чагарників представлені на сайті https://mnogoletniki.in.ua/.

Хвороби та шкідники. Профілактика.

На превеликий жаль, у чагарників дуже багато шкідників: різні комахи та збудники бактерій. Зменшити ймовірність захворювання та його поширення можна, виконавши висадку тільки здорових ягідних культур, періодично піддаючи їх ретельній обробці та догляду.

Нападам комах піддаються як слабкі, і добре окультурені рослини. Кліщі та попелиця – перші шкідники саджанців ягідних культур.

Чи є альтернатива отрутохімікатам? Є! В последние недели осени тщательно вычищают опавшие листья из-под кустов и мульчу. Після цього землю необхідно розпушити на 5 сантиметрів у глибину. На початку березня рекомендовано провести теплову обробку, обливаючи кущі теплою водою.

Обприскування листя виконується настоєм різних трав, які мають інсектицидні властивості. Тут потрібно звернути увагу на те, що така обробка вимагає особливого підходу.. Обробляють як верхню, і нижню частину листя.

Підживлення землі наприкінці травня невеликою кількістю соломистого гною – запорука довговічності та здоров’я вашої рослини.

Другий ворог – грибкові поразки. На жаль, такий вид шкідників може знищити абсолютно весь чагарниковий урожай.

Щоб не допустити ймовірність поширення хвороби важливо:

– Вибирати тільки здорову землю для посадки;

– своевременные и в умеренных количествах удобрения;

– догляд, обробка та видалення засохлих пагонів;

– прибирання та видалення старої мульчі перед настанням холодів.

Після того, як буде помічено, що листя розпустилося, а плоди ще не зав’язалися – проведіть обприскування кущів настоєм коров’яку. Співвідношення, що рекомендується: 1/3.

Продаж саджанців плодових чагарників в Україні може здійснюватись через офіційний сайт магазину «Контраст Квітів». Перейшовши за посиланнямТут ,

Вам буде доступний каталог ягідних чагарників, де найдокладніше ви зможете ознайомитися з саджанцями категорії «Ягідні чагарники для дому».

Купити саджанці ягідних чагарників в інтернет магазині “Контраст квітів” – якісний матеріал з доставкою по Україні; Хмельницький, Львів, Вінниця, Житомир, Дрогобич , Івано-Франківськ, Калуш, Ужгород, Херсон, Миколаїв, Нова Каховка, Тернопіль, Рівне, Суми, Лебедін, Чернігів, Шерстка, Южноукраїнськ, Ізмаїл, Умань, Черкаси, Біла Церква, Новомосковськ, Харків, Чугуїв, Запоріжжя, Мелітополь, Мукачево, Чернівці, Бровари, Полтава, Кам’янець Подільський, Олександрія, Вінниця, Нікополь, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Фастів, Дніпродзержинськ, Кам’янське, Ніжин, Кременчук, Плавні, Трускавець, Бориспіль, Горлівка