Розплідник багаторічних квіткових рослин

Астильби

Каталог саджанців та кореневищ астильби

Квітка «Астильба» (Astilbe) – це рослина трав’янистого типу, що має безпосереднє відношення до сімейства «Камнеломкові». Свій початок ця квітка бере з далекої та сонячної Японії, Північної Америки, яскравої та яскравої Східної Азії. Астильбу прийнято відносити до тих кольорів, що мають властивості багаторічного цвітіння. За своїм цільовим призначенням ця квітка є декоративною.

У світі налічують близько 400 сортів і близько 40 видів цієї чудової квітучої рослини. Стеблова висота квітки досягає 2-х метрів, мінімальний показник – 15 сантиметрів. Квіти рослини утворені дрібного вигляду суцвіттями, довжина яких варіюється від 10 до 60 сантиметрів.

Купити саджанці Астильби в інтернет-магазині недорого та зараз? Завітайте на сайт «Контраст квітів» і ви зможете купити саджанці в інтернет-магазині всіх видів квітки, що вам подобається.

Колірна гама квітки дуже неоднорідна. На думку більшості квітникарів Росії найбільш особливо квітка виглядає в рожевому, білому, фіолетовому та червоному тонах. Коробочка – це форма плоду Астильби, в якій розташовується невеликий розмір насіння для майбутньої посадки. Прийнято вважати, що час, коли вона починає цвісти, припадає на червень і серпень місяці.

Купити кореневище Астильби та насіння Астильби можна в інтернет-магазині «Контраст квітів», перейшовши за посиланням: https://mnogoletniki.in.ua/.

Посадка квітки «Астильба»

Присутність достатнього рівня вологи та тепла у ґрунті скорочують час зростання квітки. Високоствольні види необхідно садити на відстані один від одного близько 50 сантиметрів, а дрібні до 30 сантиметрів

На самому початку, як виконати висадку квітки варто перекопати грунт, з якого слід ретельно видалити паростки бур’янів і удобрити і підживити грядку компостом, а також торфом, що піддався процесу розкладання і гнійом, що добряче підіпрів (два відра на 1 м²).

Для того, щоб кореневища Астильби дали сходи, їм буде достатньо середнього рівня сонячного світла. Умови розрядженої тіні вона пахне ще краще.
Найбільш комфортніше квітка почувається в стані затемненості. Є деякі винятки. Її сорти з яскраво-рожевими та білими квітами в умовах прямих сонячних променів почуваються чудово. Але при цьому процес цвітіння стає не таким тривалим, при цьому двічі інтенсивніше.

Чому варто приділити пильну увагу, то це процесу мульчування. Найкраще для цього використовувати кору, зернистого типу гальку, сіно та інше. Укриття поверхні ґрунту запобігає не тільки її перегріву, а й сприяє збереженню необхідного рівня вологості. Поряд із цим, воно створює найбільш приємні комфортні умови для процесу «зимування».

Липнева Астильба любить затемнені ділянки, а пізні/ранні види більше люблять сонечко і цвітуть при цьому досить довго, хоча і не проти побути в тіні. Саджанці Астильби дають сходи абсолютно у будь-якій землі. Але, якщо ви хочете, щоб квітка цвіла якомога довше, то в цьому випадку слід зупинити вибір на місці, яке характеризується наявністю грунтових вод, що високо розташовуються.

Увага! Достатній рівень фосфору та калію у верхньому шарі землі – обов’язкова умова! У наявні місця під посадку (один метр завдовжки) слід домішати добрив комплексного характеру (тридцять грам) і кісткового борошна (приблизно 2 невеликі жменьки). При виконанні пересадки рослини в сад утворюють середнього розміру поглиблення (не більше тридцяти сантиметрів у глибину), до яких необхідно додати комплекс добрив у сукупності з перегноєм. Усі добавки ретельно з’єднуються у процесі перемішуючи, після чого їх заливають водою, а луночки заповнюються мульчею (приблизно три сантиметри).

Купити Астильбу в інтернет магазині недорого можна на сайті інтернет-магазину «Контраст квітів», клікнувши за посиланням: https://mnogoletniki.in.ua/.

Догляд за квітами та полив

Процес догляду за квіткою досить простий. Астильба – вологолюбна рослина. Тому поливати саджанці Астильби потрібно часто. Якщо спостерігається той факт, що ґрунт, де він посаджений був пересохлий не так довго, виникає ймовірність того, що квітка може неабияк постраждати.

Згодом квітка добре адаптувався до стійких морозів Росії. Однак, властиві весняному періоду року систематичні перепади температур можуть згубно позначитися на ефективному цвітінні рослини. У період березень-квітень рекомендовано захистити рослину подушкою із природного матеріалу. А ґрунт, що є між окремими кущами забезпечити голками сосни.

Щорічне підживлення – це гарант краси та густоти цвітіння. Якщо ви помітили, що земля стала відносно сухою, то рекомендовано додавати в ґрунт торф або компост. І навпаки, якщо вона надто волога, слід додавати в грунт комплексні добавки, а після того, як рослина відцвіте – речовини фосфорно-калієвого складу.

Квітка “живе” приблизно 5 років, після чого квітку рекомендується пересадити. Припустимо, що викопувати кущ цілком не обов’язково. Достатньо відокремити частину рослини і присипати її зріз золою, після чого частину ґрунту, що звільнився, наповніть свіжим ґрунтом.

Купити корінь Астильби можна прямо зараз, замовлення на офіційному сайті магазину «Контраст квітів».

Розведення Астильби

Виділяють кілька видів розведення рослини:

– Поділ куща;

– відновлення нирками;

– Посадка насіння.

Найпопулярнішим і найпоширенішим способом є поділ. Воно виконується за таким алгоритмом:

– кущ квітки викопується, і, видаливши листочки, поділяють його на частини, що складаються з 3-5 бруньок;

– загибле кореневище видаляється;

– отриману розсаду висаджують на відстані один від одного, що приблизно дорівнює 30 сантиметрів, після чого ретельно поливають день за днем.

Діючий спосіб розведення є розмноження нирками поновлення.

Рекомендований алгоритм:

– навесні, коли починають відростати пагони, їх треба дбайливо зрізати, захоплюючи кореневища;

– утворені зрізи на рослині та живці необхідно присипати золою;

– отримані відростки потрібно пересадити в ґрунт, в якому є домішка торфу та гравію у співвідношенні 3:1 та закривають щільною плівкою з поліетилену.

На те місце, де ви плануєте визначити саджанці на місце проживання, квітку висаджують в осінній період або навесні на наступний рік.
Астильби сортового типу не розмножуються за допомогою насіння. Це тим, що гібридні зразки немає можливості зберегти певні особливості сорту. Рослини, які були отримані за допомогою цього способу, використовують лише у напрямі “Селекція”. Однак, набуваючи якісних саджанців, є ймовірність виростити квітку повноцінною і плодоносною, але при цьому дотримуючись наступних умов:

– насіння рослини слід садити в заздалегідь підготовлений та зволожений за допомогою пульверизатора ґрунт;

– Надає зростання квітки метод «Стратифікація». Використовуване для висадки насіння Астильби переносять у холодне місце (від -4°С до +4°С), а після двадцяти календарних днів переміщають в освітлюване і опалювальне приміщення (+18, +22°С);

– Навесні, отримані в сприятливих умовах листочки квітки слід без зайвих переживань визначити на грядки, попередньо затінивши їх.

Купити саджанці Астильби в Україні, можна не виходячи з дому, відвідавши сайт https://mnogoletniki.in.ua/ та оформити своє замовлення в режимі он-лайн. Тут ви безперешкодно можете купити Астильбу оптом чи поштучно та отримати квітку «Астильба» поштою.

Хвороби квітів:

Щоб визначити, чи хворіє ваша квітка, слід звернути пильну увагу на кілька зовнішніх ознак:

– жовте листя, але якщо це зазначено буквально на одному-двох листках, не варто піддаватися паніці. Справді, масове пожовтіння веде до того що, що рослина незабаром загине, а то й вжити ряд оперативних заходів;

– деформування та повне висихання листя, квітів, стебел квітки;

– повна відсутність динаміки зростання квітки;

– Часткове цвітіння або абсолютна його відсутність. Наскільки відомо, що квітки Астильби можуть з’являтися лише рік. У разі річного відсутності цвітіння, квіти сходять знову. Допустимо той факт, що є моменти, коли квіти можуть не з’являтися до кількох років поспіль. Це свідчить про те, що рослина незабаром стане значно слабшою, що веде до її незворотної загибелі.

Генна інженерія веде активну роботу зі штучного виведення нових, найбільш стійких до різного роду шкідників та хвороб сортів рослини. Але навіть штучно освічений імунітет не дає стовідсоткової впевненості в тому, що саджанець не зможе захворіти і внаслідок чого загинути. Зазвичай, квітка гине тому, що вона вирощується в не зовсім сприятливому кліматі. Є багато факторів, які перешкоджають інтенсивному зростанню рослини, а саме:

– загнивання коренів/кореневої системи. Вона виникає у разі того, що її ушкоджують механічним способом або перенасичують нирку вологою. Якщо так сталося, що гниль захопила лише малу частину кореня, то проблему, що утворила, можна вирішити за допомогою засобів дезінфекції;

– пігментація листя у формі плям. Це вірусна дія, у разі виникнення якого листочки деформуються або починають скручуватися в трубочку. Ці точки локально можуть розташовуватися у центрі, а й у образі обідка з обох боків листка. Якщо вчасно не зайнятися лікуванням, рослина стрімко гине.

– плямистість, спричинена бактеріями. Це найнебезпечніше і важко виліковне захворювання. Воно характеризується своєю раптовістю та стрімким ураженням: листя квітки покриваються великими великими плямами, внаслідок чого квіточка засихає;

– інфекції фітоплазмового походження. Ці інфекції не з’являються з часом. Ця інфекція є вже в квітці, яка заражена в момент придбання саджанців. Чим небезпечна ця інфекція? Хвороба не проявляється відразу, а після певного часу після посадки. Тому, купуючи квітку з рук у приватних продавців, важливо переконатися, чи здорова розсада.

На даний момент ви маєте чудову можливість купити кореневища Астильби та купити саджанці Астильби в Україні в один клік, оформивши своє замовлення через офіційний сайт магазину «Контраст квітів» – https://mnogoletniki.in.ua/.