Розплідник багаторічних квіткових рослин

Флокс Метельчатий

Каталог саджанців та кореневищ флоксу

Опис:

Флокс волотистий – це високі рослини з прямостоячими пагонами, і великими шапками на кінці пагона. Безліч суцвіть прикрашають цю квітку. Вважається, що флокс волотистий це родоначальник осінніх флоксів. У метельчатих дуже потужна коренева система, що проникає на глибину до 20 см. Стебла заввишки 40-180, прямі, листя довжиною 4-13 см і шириною 4 см. Суцвіття бувають різної форми та кольору. Кількість квіток у суцвітті іноді досягає 80-200 шт., Квітки діаметром 2,3 – 4 см на короткій квітконіжці, квітки п’яти пелюсткові, забарвлення різноманітне. За термінами цвітіння флокси поділяються на ранні червень, липень, на середні в липень, серпень і пізні серпень, вересень. Флокс це культура світлолюбна, повного затінення не виносить, дуже чутливий до нестачі вологи у ґрунті, але й застою води не виносить.

Посадка розмноження та догляд:

Сортові флокси розмножуються вегетативно: розподілом куща, стебловими живцями, листовими та кореневими живцями, ростовими пагонами. Поділ куща проводять навесні та ранньої осені. Перед розподілом кущ викопують, обтрушують від землі і поділяють один від одного кореневі шийки, якщо вони зрослися, можна розділити ножем або лопатою. Відбирають найбільш товсті. Їх ріжуть на шматки довжиною 3-5 см, накривають від світла і містять при температурі 10 – 15*С. Через два тижні, укорінені живці розкривають і підвищують температуру до 18-25 * С, а потім їх висаджують у відкритий ґрунт на дорощування. Якщо живцювання проводять восени, то на зиму ящики ставлять у підвал, з температурою повітря 2-3*С. У лютому, березні ящики виносять у приміщення, прикривають темним матеріалом та поступово підвищують температуру повітря. У травні живці висаджують у відкритий ґрунт і дорощують до наступної весни, після чого висаджують на постійне місце.

Флокс – Купити саджанці та кореневища в Україні недорого поштою. Якісний матеріал. Доставка по Україні, в Хмельницький, Львів, Вінниця, Житомир, Дрогобич, Івано-Франківськ, Калуш, Ужгород, Херсон, Миколаїв, Нова Каховка, Тернопіль, Рівне, Суми, Лебедін, Чернігів, Ніжин, Шостка, Южноукраїнськ, Ізмаїл, Умань, Черкаси, Біла Церква, Новомосковськ, Харків, Чугуєво, Запоріжжя, Мелітополь, Мукачево, Чернівці, Бровари, Полтава, Кам’янець Подільський, Олександрія, Вінниця, Нікополь, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Фастів, Дніпродзержинськ, Кам’янське, Кременчук,