Розплідник багаторічних квіткових рослин

Хоста

“Каталог саджанців та кореневищ хости”

Хоста, опис.

Дана рослина відноситься до квітів-многолітників і має коротеньке кореневища, що гілкується. Свій початок ця квітка бере в Японії. Спочатку ця рослина росла виключно в ботанічних садах, а трохи пізніше стала використовуватися в парках і скверах як декоративні прикраси.

Хоста надзвичайно гарна рослина. Її краса є результатом незвичайного листя, яке розташовується на короткому живці. Листя кожного виду мають свої відмінні риси, які полягають у їх розмірі, формі, забарвленні. Крім цього вони можуть рости як:

– Гладкими, так і фактурними;

– матовими або блискучими.

Висота рослини може досягати понад 1 метр. Схожість квітів хости з формою дзвіночка – це причина, через яку рослина привертає в підвищеній мірі увагу садівників до себе. Квітки хости мають різні відтінки: білий, рожевий, бузковий і розташовуються на високих плодоніжках.

Саджанці хости купити в Україні ви зможете у режимі онлайн через офіційний сайт магазину «Контраст квітів». Вам також доступне оптом замовлення з привабливою знижкою!

Хоста, посадка.

Весна – оптимальний період для посадки квітки, бо сонце вже досить прогріло землю. У цей час ґрунт налитий корисними речовинами, а своєчасний полив сприяє ефективному зростанню квітки та появі на ньому нових листочків. Допустимо виконувати посадку і восени, але робити це потрібно краще у вересні, щоб квітка встигла зміцніти до появи перших заморозків.

Злегка затемнене місце – це одна з обов’язкових умов при посадці, так як квітка дуже любить тінь і почувається чудово під гілками великих дерев, що розкинулися, де доступ прямим сонячним променям до хостів буде закритий.

Хоста відноситься до невибагливих рослин і почувається добре в будь-якому ґрунті. Але, незважаючи на це, сирі та заболочені ділянки краще оминати. Велика кількість вологи уповільнює зростання саджанця. Місце під посадку потрібно розчистити від бур’янів, каміння та старих рослин. Земля повинна бути добре зволоженою і глибоко скопаною.

На дно в заздалегідь підготовлені поглиблення кладуть комбіноване добриво з торфу, тирси та золи, при цьому завчасно зволоживши ямку водою. Важливо акуратно витягти хосту з ємності, щоб на коренях рослини залишилося якнайбільше старої землі. Це забезпечує успіх адаптації рослини до нового місця. Після закінчення посадкових заходів квітка рясно поливають теплою водою.

Зазвичай, у перші дні на новому місці у квітів спостерігається хворобливий стан, листя стає млявим і пониклим. При правильній організації поливу хоста швидше пристосовується до пересадки, і вже через кілька тижнів даватиме зростання нових листків.

Бажаєте купити саджанці хости дешево сьогодні чи просто зараз! Офіційний сайт магазину «Контраст квітів» готовий допомогти вам як з вибором, так і створенням та оформленням замовлення поштою!

Хоста, догляд.

Ця чудова рослина не вимагає великої уваги. Воно дуже любить полив, який краще було б проводити вранці чи ввечері. Незважаючи на те, що ця тенелюбна рослина його важливо поливати двічі протягом 7 днів. Об’єм води повинен бути оптимальним, щоб не провокувати виникнення різних хвороб та не залучати шкідливих комах.

Пухка земля це те, що любить хоста, тому що такий стан ґрунту дозволяє рослині отримувати кореневій системі рослини найбільший обсяг кисню.

Щоб саджанець демонстрував ефективність зростання, його необхідно підгодовувати. Це потрібно робити на початку весни в період появи нового листя та утворення бутонів. Для підживлення ідеально підходить зола та сечовина. Якщо земля, де була виконана посадка, багата на корисні речовини, то проведення підживлення можна відкласти на найближчі кілька років.

Процес обрізки хост виконують майже на початку настання холодів з метою того, щоб підготувати та адаптувати квітку до майбутніх морозів. Стебла, на яких раніше красувалися квіти, прибирають. Процес обрізки хост виконують майже на початку настання холодів з метою того, щоб підготувати та адаптувати квітку до майбутніх морозів. Листя залишається на місці. Лише пошкоджені листочки і зів’ялі піддаються видаленню. Щоб хоста сприятливо зустріла зиму, її потрібно обов’язково вкрити. Для мульчі рекомендовано використовувати сіно або тирсу. Дорослі саджанці, що давно прижилися, як правило, мульчі не потребують.

Бажаєте купити саджанці хости поштою не виходячи з дому? Тоді саме час зайти в каталог офіційного сайту інтернет-магазину «Контраст квітів» і зробити своє перше замовлення прямо зараз

Хоста, розведення.

Можна займатися розведенням хости за допомогою насіння. Але це дуже повільний та трудомісткий процес. Посаджене насіння може лежати у ґрунті, не даючи видимих ​​сходів до кількох місяців. Для швидшого розвитку та зростання вибирають темне насіння здорового зовнішнього вигляду. Насіння необхідно садити в рясно зволожену землю, в період початку весни або крайніх днів осені у відкритий ґрунт. Не виключається можливість вирощувати хосту в горщиках, як розсаду, а після настання весни переміщати в землю. При використанні цього способу розмноження перший рік хоста дає сходи буквально декількох листочків, а їх пігмент не гарантує повного збігу з бажаним сортом. На наступний сезон цвітіння зростання збільшується, а бутони стають насиченішими і красивішими.

Цей сорт також можна розводити за допомогою живців. Травень – серпень – найкращий час для реалізації посадки. У отриманого рослинного матеріалу рекомендовано зрізати листя, щоб легко адаптуватися до нових умов. У підготовлене завчасно заглиблення в землі садять живець, але не дуже глибоко, щоб його серцевина не була засипана ґрунтом. Після проведення посадки квітка поливається водою оптимальної температури. Не варто переживати, якщо після посадки хоста трохи зів’яне, тому рясний полив має бути. У цей період важливо забезпечити квітку захист від вітру та високих температур. Через 14 днів буде помітно, як хоста даватиме сходи нового листя.

До найефективнішого способу розведення хост відносять поділ. При використанні цього виду розмноження рослина краще адаптується та легко приживається до нового місця. Заздалегідь готується ямка, рясно заливається водою, після чого залишають її на кілька днів для того, щоб ґрунт трохи осів. Кущ рослини акуратно обкопується лопатою і потім лише витягується з ґрунту. За допомогою ножа або гострої лопати він розрізається на кілька частин. При цьому потрібно ретельно стежити за тим, щоб на отриманих частинах було міцне коріння. Надалі вони обрізаються до 30 сантиметрів, а сухі та болючі частини видаляються. Місця зрізів ретельно обробляються марганцевим розчином. Після проведення вище описаного алгоритму дій квітку переміщають в грунт і присипають грунтом, що залишився, потім рясно поливають. У період адаптації рослина слід добре поливати, так як їй потрібно дуже багато вологи. Мине кілька тижнів, і результат не змусить себе чекати.

Хоста, хвороби та шкідники.

На превеликий жаль, у хости є багато різних захворювань. До найпоширеніших відносять філостикоз. Вона проявляється червоно-бурою плямистістю по периметру листя. Воно характеризується швидкістю поширення. Щоб уникнути загибелі рослини необхідно обрізати і спалювати уражене листя, а здорові, що залишилися, обробляти засобами з вмістом хімії.

Сірчана гнилизна характеризується рясним гниттям і висиханням кінчиків на кожному листку. Бордоська рідина – найкращий спосіб боротьби з хворобою.

До одним з найактивніших шкідників квітки є слимаки. Розсипана навколо і трохи в центі рослини сіль і побризкане соляним розчином листя рослини в сукупності допоможуть вам ефективно позбутися їх.

Листяні нематоди вражають листя, залишаючи на них смужки коричневого кольору. Пошкоджене листя швидко вирізують і відразу ж спалюють, а вцілілі зрошують марганцевим розчином. Якщо ці заходи не принесли позитивного ефекту, квітку пересаджують на нове місце.

Надлишок вологи провокує появу кореневої гнилі, що помітно знижує інтенсивність росту рослини. Уражену гниллю ділянку вилучають і видаляють коріння, що зазнали захворювання, після чого промивають їх розчином з марганцем і переміщають в інше посадкове місце.

Прекрасну квітку хоста можна купити, зайшовши на офіційний сайт магазину «Контраст квітів», де вам буде запропоновано великий каталог рослин за привабливими цінами! Купити саджанці хости в інтернет-магазині «Контраст квітів» недорого стало доступним та можливим!

Вам терміново потрібно купити саджанці хост онлайн? Магазин «Контраст квітка» – це те, що вам треба. Тут ви знайдете не тільки саджанці хост, але й інші багаторічні рослини за зниженими цінами.

Купити з доставкою

Хоста-Купити саджанці та кореневища в інтернет магазині – не складе ніяких труднощів. Якісний посадковий матеріал., знижки 30% на ОПТ з доставкою по Україні, у Хмельницький, Львів, Вінниця, Житомир, Дрогобич, Івана-Франківськ, Калуш Ужгород, Херсон, Миколаїв, Нова Каховка, Тернопіль, Рівне, Суми, Лебедін, Чернігів, Ніжин, Шостка, Южноукраїнськ, Ізмаїл, Умань, Черкаси, Біла Церква, Новомосковськ, Харків, Чугуєво, Запоріжжя, Мелітополь, Мукачево, Чернівці, Бровари, Полтава, Кам’янець Подільський, Олександрія, Вінниця, Нікополь, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Фастів, Дніпродзержинськ , Кам’янське, Кременчук,