Розплідник багаторічних квіткових рослин

Відгуки

Хоменко Володимир

Купував в тому році Пивонії, дружині дуже подобаються. Тепер маємо гарні квіти в своєму саду котрі дуже нас радують. Дякую!

Володимир Хоменко

Крістіна Сергіївна

Дякую Багаторічникам за чудові Хости котрі прикрашають наше подвірья, сподіваюсь на подальшу співпрацю над над оздобленням нашого подвір’я

Крістіна Сергіївна

Саджанці лілійників

В Контрасте цветов заказала саженцы лилейщиков 14 штук. Получила очень быстро. Все саженцы пришли в хорошем состоянии, хорошо упакованы. Саженцы очень красивые, с хорошо развитыми корневищами упакованными во влажные опилки. Сорта подписаны. Быстро высадила их на свою клумбу. Большое спасибо за красивые саженцы работникам питомника Контраст цветов. Мира вам и успехов!

Онілова Інна

Отримала квіти. Всі живі. Сподіваюся

Отримала квіти. Всі живі. Сподіваюся приймуться та будуть радувати. Дякую.

Ірина

Дякую за чудовi рослини!

Дякую за чудовi рослини! не один раз робили у Вас замовлення!!! Дуже задоволена, буду рекомендувати Ваш сайт друзям та знайомим ! Бажаю гарних продажiв та вдячних кліентів!!!

Анна

Перше знайомство

Замовлення по хостах виправдав очікування (хвилювальне). Делянки – відмінні, паростків від трьох до десяти (Striptease-постарався) 😃, коріння чисті (без цвілі), у вологій тирсі. Ціна цілком доступна. Дякую розпліднику за якісний посадковий матеріал.

Наталья

Отримала частину посилки від магазину

Отримала частину посилки від магазину “контраст квітів”, лілійники та іриси, саджанці гарні, ціною задоволена, очікую астільбу гадаю буду теж задоволена.

Яніна

Отримали саджанці лілійників та карликових

Отримали саджанці лілійників та карликових ірисів, плюс подарунок! Зовнішній вигляд рослин чудовий! Коренева добре розвинена. Кожен саджанець підписаний і упакований індивідуально в пакетик з тирсою. Замовлення оформлено та доставлено швидко. Велика подяка розпліднику “Контраст квітів”!

Сергій

Тонколистий піон Рубра Плена

Замовляла піон навесні, прийшов гарно упакований та у відмінному стані, тому відразу був висаджений на клумбу. Пережив морози -10 та хуртелицю, але завдяки хорошій якості саджанця, вистояв і тепер з нетерпінням чекаємо на квіточки)))

Людмила

Дякую за чудові рослини

Отримала на сайті “Контраст квітів” лілійники, іриси та астильбу, рослини в гарному стані, посадила все прийнялося, ціною теж задоволена, дякую.

Яніна

Замовляли лілійники. Все прийшло дуже

Замовляли лілійники. Все прийшло дуже швидко та гарно упаковано.

Олександр

Замовляю лілійники 2 рік. Саджанці

Замовляю лілійники 2 рік. Саджанці гарні, упакування добре. РЕКОМЕНДУЮ.

Долга Людмила

Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
Як називається ваша компанія?
Ваша компанія має Web сторінку?
Заголовок для вашого відгуку.
Що ви думаєте про нас?
rating fields
Бажаєте включити оцінку зірочками?